Aile Huzuru İçin Okunacak Dua

Aile içi sorunlarınıza çözüm arıyorsanız aile huzuru için dua okuyabilir ve aile içinde muhabbet ve huzurun tekrar hüküm sürmesini sağlayabilirsiniz.

Ailede Neden Huzursuzluk Olur?

Ailede pek çok sebep, dış etkiler ve nazar aile içinde eşler arasında ve çocuklar ile anne babaları arasında birtakım sorunların oluşmasına neden olabilir. Bu durumun önüne geçmek için aile huzuru duası okuyabilir ve ailenizdeki tartışma ortamının dağılmasını sağlayabilirsiniz.

Ailede Huzur Duası

Aile geçimsizliği“ Bismillahirrahmanirrahim ve elkaytü aleyke mehabbeten minni” duasını her gün 41 kere okursanız aile arasında tekrar muhabbet ortamı oluşacak ailenin üzerindeki kara bulutlar dağılacaktır.

Evde Huzur ve Bereket İçin Dua

Eğer evinizdeki bereketli, huzurlu ortamın tekrar oluşmasını istiyorsanız her gün kevser suresini okumak eve huzur ve bereket getireceğinden evde huzur duası olan  “Bismillahirrahmanirrahim inna a’taynakel-kevser fe-salli-rabbike venhar inne sanı eke hüvel ebter.” duasını okuyabilirsiniz. Bu dua eşinizle sorumluluklarınızın farkına vararak evdeki bereketsiz ve sıkıntılı ortamın dağılmasına yardımcı olacaktır.

İç Sıkıntısı İçin Huzur Duası

Peygamber Efendimiz içinde korku ve sıkıntı olan ve kendisine danışan bir mümine şu duayı vermiş ve yatacağı zaman “Bismillahirrahmanirrahim euzü bi kelimatillahi’t-tammati min gadabihi ve şerri ibadihi ve min hemezati’ş-şeytani ve en yahdurun.” duasını okumasını söylemiştir. Eğer aile içindeki huzursuzluk sizin korku, sıkıntınızdan kaynaklanıyorsa bu huzur duası okuyabilir ve sıkıntılarınızdan kurtulmak için Allah’a sığınabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir