Baş Ağrısının Geçmesi İçin Dua

Başınız ağrıyorsa baş ağrısını geçirmek için baş ağrısı duası okuyabilir ve Allah’tan baş ağrınızı geçirmek için yardım dileyebilirsiniz.

  1. Baş Ağrısı İçin Fatiha Suresi

Allah’ın her türlü sıkıntıyı giderebilecek güç ve kudrette olduğunu ifade eden Fatiha süresini içinizden 7 kere okumak baş ağrınızın geçmesi konusunda size yardımcı olacaktır. Ancak baş ağrısı dua okurken içten bir şekilde dua okumanız ve Allah’ın her türlü sıkıntı ve rahatsızlığı def edebilecek merhamet ve güce sahip olduğunun bilincinde olmalısınız. Allah katına içten, temiz bir kalple okunan tüm dualar ulaştığı için duanızın kabul olması için her zaman temiz bir kalp ve niyetle dua etmeniz çok önemlidir.

  1. Baş Ağrısı İçin Ya Şafi Esması

7 kere Fatiha suresini okuduktan sonra 21 kez de Ya Şafi esmaül hüsnasını okumanız gerekmektedir. Allah’ın şifa kaynağı olduğunu düşünmeli ve temiz bir kalp ve niyetle baş ağrısının geçmesi için dua okumalısınız.

  1. Baş Ağrısı İçin Ya Kafi Esması

Baş ağrınızı geçirmek için en son olarak Ya Şafi esmasından sonra 21 kez Ya Kafi esmaül hüsnasını okumalı ve Allah’ın kudretinin her kuluna yeterli olacağını düşünmelisiniz. Bu esmaül hüsnayı da bitirdikten sonra Allah’ın izniyle baş ağrınız en kısa sürede geçecektir. Sizinle paylaştığımız bu 3 aşamalı baş ağrısı için dua ile baş ağrınızdan kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir