En Kısa Zamanda Kısmet Açma Duası

Kısmetiniz kapalıysa ve hayırlı bir kısmet bulmak istiyorsanız sizinle paylaşacağımız kısmet açma dualarını okuyabilirsiniz.

Kısmet Açma Duası Nedir?

Kısmet ancak Allah’tan gelir eğer kötü bir eş ile evlenirseniz hayırsız bir evlilik vuku bulacaktır. Bu durumun önüne geçmenizi sağlayan kısmet açma duası hayırlı kısmetler bulmanızı ve kısmetler iniz ile evlenerek mutlu ve huzurlu bir yuva kurmanızda size yardımcı olan dualardan oluşmaktadır.

Hemen Evlenmek İçin Dua: Hadid Suresi

Evlenmek için en etkili dualardan birisi olarak gösterilen Hadid suresini her gün namazlardan sonra abdestli bir şekilde okursanız Allah’ın izniyle en kısa sürede hayırlı bir eş bulursunuz. Allah’ın büyük fazilet sahibi, üstünlük ve ihsan sahibi olduğu ve Allah’ın bu fazileti ancak istediğine verdiği anlamına gelen kısmet duası olan Hadid suresi ’Ve ennel fadle bi yedillâhi yû’tîhi men yeşâu, vallâhu zûl fadlil azîm suresi olup bu sureyi okuyarak en kısa sürede hayırlı bir eş bulabilirsiniz.

Hayırlı Kısmet İçin: Taha Suresi

Hayırlı bir kısmet bularak mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak istiyorsanız Taha suresini 66 kez okuyabilirsiniz. Bu ayeti kerimeyi önünüze hayırlı bir kısmet çıkana kadar her gün okumanızda fayda vardır. Festebşirû bibey’ıkumullezî bâya’tum bihî ve zâlike hu vel fev zul azîm suresini Allah’tan hayırlı kısmet istemek için hayırlı kısmet duası olarak okumaya özen gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir