Eşler Arası Soğukluk İçin Dualar

Eşinizle aranızda soğukluk varsa sizinle paylaşacağımız eş için dualar ile eşinizle aranızdaki soğukluğu aşabilir, tekrar aranızda muhabbet sağlayabilirsiniz.

Eşler Arasında Neden Soğukluk Olur?

Eşler arasında gerek karakterleri itibari gerek nazar ve diğer insanların fitneleri sebebiyle muhabbetsizlik ve soğukluk olabilmektedir. Bu durumda eşler arası muhabbet duası ile eşlerin arasındaki soğuklar aşılarak eşlerin arasında huzur ve sevgi ortamı sağlanabilir. Ancak bu duayı okurken aranızdaki sorunları halletme isteğinizin saf olması, eşinizi anlamaya hazır olmanız duanın tesirini doğrudan etkileyecektir. Bu dua sizin konuşmanızı ve aranızdaki soğukluğun giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Karı Koca Arasını Düzeltmeye Yarayan Dua

Sizinle paylaşacağımız eşlerin arasını düzeltme duası ile aranızda bir türlü çözülmeyen huzursuzluk ve sıkıntılı, kavgalı ortamın üstesinden gelebilirsiniz. Allah’tan eşinizle aranızdaki sorunların çözülmesini dileyerek “Allahhümme ellif beyne kulubina. Ve aslih zate beynina. Ve’hdina sübüle’s-selami. Ve neccina mine’z-zulümati ile’n-nur. Ve cennibne’l-fevahışe ma zahara minha ve ma betane. Allahümme’hfazna fiesmaina. Ve ebsarina ve ezvacina.” duasını okuyabilirsiniz. Bu dua eşinizle aranızdaki muhabbetin tekrar sağlanması konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Sizinle paylaştığımız bu karı koca arası soğukluk giderme duası tesirinin kuvvetli olması için duayı okurken niyetinizi temiz tutun ve eşinizi anlamaya ve aranızdaki sorunları aşmayı gönlünüzden arzulayın. Şüphesiz Allah sizin içinizdeki bu temiz niyet ve arzuyu görünce eşinizle aranızdaki sorunların hallolması için hayırlıysa size yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir