Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyanızda kedi gördünüz ve rüyada kedi görmek ne anlama gelir diye merak ediyorsanız sizlere kedi görmenin anlamı ve yorumu hakkında bilgi vereceğiz.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmenin anlamı rüya tabirlerinde durumdan duruma göre değişim göstermektedir. Kimi kaynaklarda iyi bir işaret olarak yorumlanırken kimi kaynaklarda kötüye yorumlanabilmektedir. Genel olarak rüyada kedi görmek islami yorumda kişinin evlat sahibi olacağına işaret etmektedir. Bu iyi olarak yorumlanır. Kötü yorum olarak ise etrafınızda bir takım düşmanların olduğuna ve bir süre sıkıntı çekebileceğimize işaret edebilir. Genelde kötüye yorulan yorumlarda Kin, iki yüzlü insan ve hırsıza yorumlanır. Eğer ev kedisi gördüyseniz refaha ulaşacağınız anlamında da yorumlanmaktadır.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek ne anlama gelir diyorsanız bu ev halkından birisini simgelemektedir. Rüyanızda gördüğünüz yavru kedi kötü bir kadına işaret eder ve bazı tabircilere göre de bir hırsız anlamına gelir. Yavru kedi sezgilerinize kulak vermenizi ve etrafınızdaki kötü insanları bulmanızı simgelemek için rüyanıza girmektedir.

Rüyada Yavru Kedi Sevmek

Rüyanızda yavru kedi sevdiyseniz kimi yorumculara göre maddi açıdan sıkıntı çekeceğinize kimi zamanda yardım ettiğiniz kişilerin size yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Rüyada dişi kedi görmek çevrenizde olan size hem yararı hem de zararı dokunan bir kişiyi simgelemektedir. Yine bazı yorumculara göre rüyada dişi kedi görmek iki yüzlü ve kurnaz bir kadının varlığını size gösterecektir.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek rüya sahibinin huzura ve feraha erişeceğini gösterir ve hayattaki zorlukları arkanızda bırakarak yeni bir başlangıç yapacağınızı gösterir. Kimi yorumculara göre ise kedi öldürmek düşmanlarınızın varlığına işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir” için bir yorum

  • Aralık 16, 2018 tarihinde, saat 2:52 pm
    Permalink

    ben rüyamda balık gördüm acaba bu hayvanla ilgilide rüyada balık görmek ile ilgili bir yazı yazar mısınız ?

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir