Sinirli Kişiye Okunacak Dua

Sinirli ve asabi bir kişinin sakinleşmesini istiyorsanız sizinle paylaşacağımız sakinlik duaları ile asabiyet ve sinirliliğin azalması Allah’ın izniyle mümkün olacaktır.

Sinirli Kişi İçin Ya Halim Şerifi

Sinirli ya da asabi olarak gördüğünüz kişiyi sakinleştirmek istiyorsanız sakinlik duası okuyabilirsiniz. Ya da sinirli kişiler üzerinde tesiri olan şerifi okuyabilirsiniz.

Sinirli kişiye 88 kez Ya Halim şerifi okunur ve üflenirse bu kişi sakinleşecektir. Aynı şekilde eğer kendinizdeki öfke ve sinirli ruh halinden şikayetçiyseniz bu şerifi şifa niyetiyle okuyarak bu kötü ruh halinin tesirinden kurtularak sakin ve huzurlu bir kişilik elde edebilirsiniz.

Sakinlik Duası

Eğer sinirli ruh halinden kurtulmak için dua okumak istiyorsanız sinirli kişiye okunacak dua olan Hasbiyallahü lailahe illahü aleyhi tevekkültü ve hüve râbb’ül ârşilâzim duasını bol bol okuyabilir ve sinirlerinizin yatışmasını sağlayabilirsiniz.

Bu dua 99 derde deva olarak bilinen bir dua olup sinirli ruh halinizin tesirinden kurtulabilirsiniz.

Sizinle paylaştığımız hadis ve duaları bol bol okuyabilir ve öfkenizi kontrol etmenizi sağlaması için Allah’tan güç ve yardım isteyebilirsiniz. Duanızı okurken niyetinizin kendinizin ya da bir başkasının sinirli ruh halinin yatışmasını temiz bir kalple isteyiniz.

Şüphesiz Allah ona içten bir şekilde sakinleştirme duası okursanız, duanızı geri çevirmeyecektir. Temiz niyetle edilen dualar Allah katına ulaşacak ve Allah tarafından her zaman kabul görecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir