Uzaylılar Var mıdır Yok mudur

Çoğumuz insanlarla alakalı, bilimle alakalı ve dünya ile alakalı gizemi severiz. Önümüzde bulunan gerçekleri geliştirmektense olması muhtemel, gizemli şeyler her zaman dikkatimizi çeker. Günümüzde ara ara çıkan televizyon, gazete ve internet haberleri uzaylıların olduğu yönünde haberler yayınlasalar da henüz tam anlamıyla bir uzaylının görülmediği bilinmektedir. Fakat evrende yalnız olmadığımız da bir gerçektir. Uzaylıların her zamanki gibi mistik konusu bir çok sinema filmine de konu edilmiş. Bazen dünyayı istilaya gelirler sinema filmlerindeki uzaylılar bazen de dost olarak elimizi sıkmaya gelirler.

Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs ve Neptün dünyaya uzaklığı bir hayli fazla olan gezegenlerdir. Bu gezegenler güneşe çok fazla yakınlığı ve hayat şartları oluşmadığından dolayı bu gezegenlerde hayat olmadığı bilinmektedir. Yani uzaylılar bu alanlarda yaşıyorlarsa zaten insanoğlu gibi bir can taşımadıkları bilinmektedir. Aya gönderilen bir çok kişi burada bir canlıya halen rastlayamamışlardır. Peki; uzaylılar var mıdır yok mudur? Sorusuna verilecek en güzel cevap nedir?

Bilimsel olarak halen uzay boşluğunda, gezegenlerde ve ay yüzeyinde bir canlının, bir uzaylının yaşadığına rastlanamamıştır. Yani uzaylılar yoktur. Fakat bilimsel incelemeler halen devam etmekte ve uzay boşluğunda, gezegenlerde ve ayda halen bir uzaylının yaşayıp yaşamadığı araştırmaları yapılmaktadır. Yani hep beraber uzaylıların hareketlerini, davranış şekillerini ve onlara ait gerçek dışı bilgileri biraz daha sinema filmlerinden öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir