Yılbaşında Yalnız Ne Yapılır

Genelde kalabalık ve etkinlikle geçen günlerden biri olan yılbaşı gününde yalnız olanlar bir etkinliğe dahil olma arzusu duyar.

Yılbaşı gününde yalnız olanlara tavsiyeler veren birçok kişi, sosyalleşmek ve bugünü aktif geçirmek üzerine konuşur. Oysa insan en rahat ev ortamındadır ve evinde kendini iyi hisseder. Özellikle ev partilerini sevenler için evde bir organizasyon gerçekleştirmek son derece önemlidir. Yalnız olan birçok kişi için sıradan bir gün olan bu gün, müslüman inancına göre kutlanmaz. Ama ülkemizde de ailece bir araya gelmek ve yemek içmek için kutlanır hale gelmiştir. Yani maksat muhabbettir.

Yılbaşında Neler Yapabilirsiniz?

Arkadaşlarınızla plan yapabilir, ailenizle geçirebilirsiniz. Ama ille de yalnızım diyorsanız, kendinizi şımartabilirsiniz.

 • Sıcak ve aromatik yağlarla bir banyo yapın.
 • Kendinizi şımartacağınız abur cuburları alıp en sevdiğiniz filmleri izleyin.
 • Hep ertelediğiniz dizinin sezonlarını izlemeye başlayın.
 • Mısır patlatın, tembellik yapın.
 • TV kanallarında gezinin.

Yılbaşını yalnız geçirmek zorunda değilsiniz. İlla ki bir arkadaşınız, aileniz vardır. Onların planlarına dahil olun. Tabi herkesin sevgilisini koluna takıp gittiği eğlenceleri boşverin.

Yalnızken de Mutlu Olunur!

Yalnızlık çoğu insan için keyiftir. Çünkü yapılacak şeyler sınırsızdır. Yılbaşında yalnız kalmak söz konusu olduğunda da mesela kitap okuyabilir, sevdiğiniz internet sitelerinde merak ettiğiniz konular hakkında araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca kafanızı dinlemek için ve yeni kararlar almak için bugün son derece idealdir. Yalnızken size zarar veren kişilerin kim olduğunu daha net öğrenebilirsiniz.

Yılbaşında Yalnız Ne Yapılır” için bir yorum

 • Kasım 28, 2018 tarihinde, saat 9:43 am
  Permalink

  Yılbaşı da neymiş illa bişi yapacaksan otur film izle sanki yılbaşından sonra ki gün farklı bir günmüş gibi o gün ne yapıyorsan gene onları yap

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir