Apartmanda Köpek Beslemenin Zorlukları

Hayvanları seven çok sayıda kişi, özellikle kış aylarında apartmanlara köpekleri alıyor. Bazen de kendi köpeklerini apartmanda evlerinde besliyorlar.

Peki, apartmanda köpek beslemenin zorlukları neler?

Apartmanda Köpek Besleyenler Dikkat

Apartmanda köpek beslemenin zorlukları nelerdir sorusuna verilen yanıt üzerinden, siz de ne gibi zorluklar ile karşılaşacağınız konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Hazırlıklı olmanız durumunda, apartmanda köpek beslemenin  zorluklarına karşı mücadeleci şekilde olmanız gerektiğini göreceksiniz.

Ses Sorunu

Elbette köpeğinizin gün içinde hep sessiz şekilde durmasını beklemek imkansız. Bazı zamanlarda ses çıkarması ya da herhangi bir problem olduğunda havlaması problem yaratabilir. Özellikle apartman da köpek bakacak olan kişiler için ses problemini göz önünde bulundurmalıdırlar.

Temizlik Sorunu

Apartmanda köpek bakmak, hem köpeğinizin rahatı için hem de apartmanın temizliği konusunda sıkıntı yaratabilir. Köpeklerin apartmanda bakılmasında temizlik sorun teşkil edebilir. Özellikle koku yaratması problem olabilir. Bunun önüne geçmek için bakımın titizlikle yapılması gerekiyor. Bunun için direkt olarak temizliğin yapılmasında titiz bir bakış izlenmesi önemlidir.

Korkup, Şikayet Edenler

Apartmanda köpek bakımında belki de en önemli sorun, köpekten rahatsız olanlar. Yani, korkanlar. Onların şikayet etmesi ya da apartman yöneticileri tarafından problemin çıkması da apartmanda köpek bakmak konusunda zorluklar arasında.

Yukarıda verilen sorunların koşullara göre ortadan kaldırılması söz konusu olabilir. Bu durumda direkt olarak köpek bakımı kolay olabilir.

Apartmanda Köpek Beslemenin Zorlukları” için bir yorum

  • Ocak 6, 2019 tarihinde, saat 2:14 pm
    Permalink

    Hayvanları çok seviyorum, onlara eziyet edenlerede ceza verilmesi taraftarıyım. Ancak apartmanda köpek bakılmamalı, bakılıyorsada gece komşuları rahatsız etmesi önlenmeli. Üst kat komşumuz köpeği gece evde yalnız bırakıyordu. Köpek sabaha kadar havlıyordu. Hem hayvana yazık, hem de o gürültüyü çekene yazık. Kusura bakmayın ama sorumsuz kişiler hayvan beslemesin.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir