Beni Seviyor mu Nasıl Anlarım

Birinin bizi sevip sevmediğini anlamanın kesin bir yolu yoktur. Ancak kişinin davranışlarına bakarak anlayabileceğiniz işaretler vardır. Her ilişki kendi içinde bu belirsizliği dönem dönem yaşar. Peki; beni seviyor mu nasıl anlarım diye soruyorsanız makalemizi okumaya devam edin lütfen.

Her şey yolunda giderken bile aklımızda gerçekten beni seviyor mu? düşüncesi her zaman vardır. Aslında bu durum ilişkinin dinamiğini besler ve oluşturur. Başka bir ifadeyle “seviyor mu sevmiyor mu” düşüncesi ilişkiyi ayakta tutar.

Sevdiğiniz kişinin de sizi sevdiğini öğrenmek istiyorsanız onunla beraberken sözlerine, yaptıklarına ve en önemlisi de davranışlarına dikkat etmelisiniz. Sevdiğinizin söz ve davranışlarının doğal ve samimi olup olmadığına önem vermelisiniz.

İçtenlik var ise, size karşı gerçekten dürüst davranıyor ve değer veriyor demektir. Sizinle birlikteyken hem çok eğleniyor hem de dertleşe biliyorsa, en derin duygularını rahatlıkla paylaşabiliyorsa, sizin yanınızda mutlu oluyor demektir.

Sevdiğiniz kişi, kötü bir gün geçirdikten sonra sesinizi duymak ya da sizi görmek istiyorsa, bu biraz olsun onun iyi hissetmesini sağlıyorsa sizin varlığınızın ona huzur verdiğini, sizi sevdiğini gösterir.

Eğer kişiliğinizin ve karakterinizin olumlu yanlarını içten ve samimi bir şekilde takdir eden iltifatlarda bulunuyorsa, size değer veriyor demektir. Düşüncelerini, hislerini, korkularını ve gelecek planlarını size ayrıntılı bir şekilde anlatıyorsa sizin varlığınıza verdiği değeri ve sevgiyi gösterir.

Sizi seven biri kendi düşünceleri kadar sizinde düşüncelerinizi merak eder. Sizin onunla ilgili bir konuda ve kararlarından önce mutlaka fikirlerinizi öğrenmek ister.

Eğer sizi gerçekten seviyor ise, mutlu olduğunuz zamanlarda olduğu kadar kötü zamanlarda da yanınızda olacaktır. Bir kişiyi sevmek, onun tüm pozitif ve negatif yönlerini bütünüyle kabul edip, kötü günde de yanında olmak demektir.

Kim daha çok seviyor testi bakın bakalım kim daha çok seviyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir