Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Seven erkek nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız karşınızdaki erkeğin konuşmasından, hareketlerinden ve davranışlarından size olan ilgisini anlamanız mümkündür.

  1. Sizinle Vakit Geçirmek İçin Çabalaması

Erkekler sevdikleri kadınlarla vakit geçirmek isterler. Eğer sevdiğiniz erkek sizinle daha fazla zaman geçirmek ve sizi daha iyi tanımak için soru soruyorsa bu durumda bu seven erkek davranışları yönünde size bir işaret verecektir.

  1. Sizden Sıkça Bahsetmesi

Erkekler gerçekten sevdikleri kızlar hakkında arkadaşlarına, ailesine sürekli sizden bahsedecektir. Bu durum erkeğin sizden hoşlandığını ve sizin hakkınızda başkaları ile konuşmak istediğini gösterecektir. Eğer ortak arkadaşlarınız varsa ve sürekli sizden bahsedildiğini söylüyorsa erkeğin ilgisinden emin olabilirsiniz.

  1. İlgisiz Görünmeye Çalışması

Bazı erkekler ilişkide ipi ellerinde tutmak ya da utangaçlıkları sebebiyle size karşı ilgisiz görünmeye çalışabilirler. Böyle bir durumla karşılaştığınızda onun vücut dilini ve bakışlarını okumaya çalışın; ilgisiz gibi davranan erkek eninde sonunda sizi sevdiğine daire davranışlarda bulunacaktır. Gerçekten ilgisiz olan erkek ne kadar zaman geçerse geçsin sizinle ilgilenmeyecektir.

  1. Vücut Dilini Okuyun

Erkeğin sevdiği nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız bu konuda vücut dilini okumanızı öneririz. Eğer sevdiğiniz erkek ayaklarını sallıyor ya da karşınızda bacakları açık bir şekilde oturuyorsa bu sizinle ilgilendiğini gösterecektir.

  1. Sizi İlgiyle Dinlemesi

Seven erkekler sizin sözünüzü kesmeden konuşmanızı büyük bir ilgi ile dinleyecektir. Erkekler genelde dinlemeyi çok sevmediği için bir erkeğin bir kadının konuşmasına pür dikkat kesilmesi o kadından hoşlandığı yönünde kanıt olacaktır.

  1. Tesadüf Eseri (!) Karşılaşmalar

Seven erkek nasıl davranır diye merak ediyorsanız seven erkek sürekli karşınıza çıkarak sanki karşılaşmalarınızı tesadüf eseri gerçekleşmiş gibi davranacaktır. Sizinle ilgilenen ama ilgisini doğrudan belli etmeyen erkekler bu yola başvuracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir