Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklifi Edilir?

İnsan sevgiyle doğar, sevgiyle yaşar, sevgiyle var olur, hayata sevgiyle bağlanır. Sevdikçe ve sevildikçe güzelleşir yaşamımızdaki her şey.

Sevgi, karşındakini tanımak, anlamak, hep yanında olma isteği duymaktır. Sevgisiz yaşam bir o kadar sığ ve yavandır. Öyleyse sevgisiz bir yaşam düşünemeyiz.

Peki! Sevmek ve sevilmek bu denli önemliyse, karşı cinse hoşlandığımızı, birlikte olmak istediğimizi nasıl anlatabiliriz? Bir kıza nasıl çıkma teklif edebiliriz?

Kızlar, birlikte vakit geçirirken eğlene bildikleri, ortak hobilerinin ve paylaşımın çok olduğu bir ilişkinin içerisinde olmak isterler. Genellikle direkt çıkma teklifine sıcak ve ılımlı bakmazlar.

Bu nedenle bir ilişkinin kendiliğinden oluşup, gelişmesini isterler. Doğru bir yaklaşım içerisinde olmak istiyorsanız, onu tanımak istediğinizi, onun yapmaktan hoşlandığı ilgi alanlarını onun hakkındaki bilgilerle ilgilendiğinizi kendisine hissettirmelisiniz.

Yine arkadaş ortamında gülerken ona bakmak onu gülümsetmek için şakalar yapmakta kendisine ilginiz olduğunuzun etkili bir yoludur.

Ayrıca ilgisini kendi üzerinize çekmeye çalışmalısınız. Karşılıklı paylaşımınız arttıkça sizi tanıması için koşullar oluşacaktır. Bir başka önemli unsur ise; kızlar kendisine güven veren ve yanında huzurlu hissettiği bir kişi ile birlikte olmak isterler.

Tutarlı söz ve davranışlarınızla onun güvenini kazanmaya çalışmalısınız. Aranızdaki güven olgusunun gelişmesinin ardından çıkma teklif etmek doğru bir adım olacaktır.

Reddedilmemek için onun gözünde sempatik ve güven verici bir kişi olmalısınız. Bu duyguları onda ölçtükten sonra çok kalabalık olmayan, duygularınızı içten ifade edebileceğiniz bir mekan seçerek , çıkma teklif etmeye uygun bir atmosfer hazırlamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir