Bir Kızın Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?

Hoşlandığınız bir kız var ve o kızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını merak mı ediyorsunuz? Size sunacağımız hoşlanan kız nasıl davranır ipuçlarımız var.

 1. Sizinle Konuşurken Davranışlarını Gözlemleyin

Hoşlandığınız kızla sohbet etmeye başlayın eğer sizinle konuşurken ses tonu daha heyecanlı, şakalarınıza sürekli gülümser haldeyse ve sizinle sohbet ederken sizinle ilgileniyorsa bu hoşlanan kız davranışı olacaktır. Eğer konuşurken sizinle hiç ilgilenmiyorsa ya da dikkati başka yerdeyse sizinle ilgilenmediğini anlayabilirsiniz.

 1. Flört İşaretlerini Takip Edin

Sohbetinizin gidişatını seyredin. Eğer arkadaşça ve tamamen başkaları ile ilgili konuşuyorsanız bu o kızın size arkadaşça yaklaştığını gösterecektir. Ancak birbirinize küçük iltifatlar ettiğiniz, birbirinizin hayatı hakkında soru sorduğunu ve birbiriniz hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalıştığınız bir sohbetse bu sizin flört ettiğinizi gösterecektir ve söz konusu kızın sizden hoşlandığı hakkında size işaret verecektir.

 1. Bedensel Temas Kurup Kurmadığına Dikkat Edin

Senden hoşlanıyor mu diye merak mı ediyorsanız o zaman flört ederken ya da konuşurken size dokunup dokunmadığına dikkat edin. Özellikle elinize ya da kolunuza konuşurken temas ediyor ve temastan geri durmuyorsa bu sizden hoşlandığını gösterebilir.

 1. Karşılıklı Bakışmalarda Gözlerini Sizden Alamıyorsa

Kadınlar hoşlandıkları erkekle konuşurken genellikle göz temasını uzun süre korurlar. Ancak utangaç ve çekingen kadınlar uzun süre göz teması kuramayabilirler bunu da onun göz teması kurar kurmaz gözlerini kaçırması ve sohbet ederken çok heyecanlanmasından anlayabilirsiniz.

Seven kadın davranışları genel olarak karşınızdaki kadının karakterine ve iletişim kurmadaki yatkınlığına göre değişim göstereceğinden sizden hoşlandığını gösteren en büyük kanıt şüphesiz sizinle ilgilenmesidir. Eğer bir kadın sizinle ilgileniyor ve sizinle vakit geçirmek için zaman ayırıyorsa sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz.

Bir Kızın Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?” için bir yorum

 • Aralık 23, 2018 tarihinde, saat 8:05 pm
  Permalink

  Gözler yalan söylemez :))

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir