İlişkiyi Bitirmek İsteyen Kadının Tipik Davranışları

Karşılıklı ilişkilerde birlikteliği sonlandırmak her zaman sözlerle kendini belli etmemektedir. Ayrılık süreci özellikle kadınlarda öncesinde belli davranışlarla kendini göstermektedir. İşte ilişkiyi bitirmek isteyen ya da bitirmeyi düşünen kadınların yaptığı 5 tipik davranış.

  1. Telefonları Açmama

Normalde sıklıkla telefonda görüşmek isteyen kadınlar ayrılmayı düşündükleri dönemlerde telefonlara cevap vermek konusunda isteksizlerdir. Bu bağlamla iki ya da üç kez aramanın sadece birine cevap verdikleri ve konuşmaları kısa tuttukları bir gerçektir.

  1. Mesajlaşma Sorunu

Ayrılmak isteyen kadınlar telefon görülmelerinde olduğu gibi mesajlarda da partnerlerine soğukluklarını hissettirler. Kısa cevaplar ya da geç dönülen mesajlar bu duruma kanıttır.

  1. Ertelenen Buluşmalar

İlişkiyi bitirmeyi kafalarına koymuş olan kadınların buluşmalara karşın hep bir mazeretleri olacaktır. Aniden çıkan işler, kendini kötü hissetmeler ya da can sıkıntıları sıklıkla dile getirilen bahaneler arasındadır.

  1. Moral Bozukluğu

Kadınlar genel şartlar altında ilişkiyi canlı tutan taraflardır. Bu sayede buluşmaların gerçekleştiği zamanlarda eğlenceli sohbetler ile vaktin nasıl gerçekleştiği anlaşılmaz. Ancak ayrılık fikri kadınların akıllarına girdiğinde isteksiz yapılan muhabbetler de işin içine girecektir. Sevgiliniz ile eski şekilde eğlenemiyorsanız belki de oturup konuşmanızın vakti gelmiş demektir.

  1. Tartışmalar

Kadınlar erkek arkadaşlarından ayrılmak istediklerinde tahammül sınırlarında bir azalma gerçekleşir. Geçmiş zamanlarda onlara sorun gibi gelmeyen durumlar artık bir sorun haline gelir. Bu da çiftlerin yerli yersiz tartışmalar yapmalarına yol açar. Böylece bir ilişkinin sonuna hızlı şekilde yaklaşılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir