Kadın Sevdiği Erkeğe Nasıl Davranır?

Kadınların dilinden anlamak genellikle erkekler tarafından en zorlu işler kategorisinde yer almaktadır. Oysa bir kadının karşısındaki erkekten hoşlandığı ya da ona aşık olduğu kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Yazımızdan yardım alarak siz de kadınları analiz etmek konusunda bir adım atabilirsiniz.

  1. Bakışlar önemli

Kadınlar bakışları ile her şeyi ele verir. Özellikle sevdikleri erkeklerle göz göze gelmekten imtina ederler. Fakat göz gele gelince de gözlerini hızlı bir şekilde kaçıramazlar.

  1. Mimiklere dikkat

Sevgiyi anlatma şekli bireyden bireye değişim göstermektedir. Ancak kadınların geneli sevdikleri erkeklerin yanında özellikle ilk aylarda tutuk hareketler sergilemektedir. Normalde sakar olmayan kadınların sakarlıkları tutabilmektedir mesela.

  1. Kusurları Kapatma

Kadınlar sevdikleri erkeklerin kusurlarının başkaları tarafından görülmesini istemezler. Bu yüzden yanınızda sizin arkanızı toplayan bir kadın varsa, size karşı bir şeyler hissediyor olabilir.

  1. Ortak İlgi Alanları

Ortak zaman geçirmek ya da hiç yoktan zaman yaratmak kadınların sevdiklerini en kolay açık eden özellikleridir. Hoşlandıkları erkeklerle vakit geçirmek isteyen kadınların normalde ilgilenmedikleri aktivitelere birden ilgi duyması muhtemeldir.

  1. Sözcüklerin anlamları

Kadınlar davranışlardan ziyade sözcüklerle de sevdiklerini belli ederler. Bu direkt olarak sevgi sözcüklerinden oluşmamaktadır. Çünkü kadınların büyük çoğunluğu özellikle ilk flört dönemlerinde ne söylediklerini toparlamak konusunda zorluk çeker. Böylece ortaya uzun ya da anlamsız cümleler ortaya çıkar. Bazı kadınlar da cümleleri toparlayabilmek için hoşlandığı erkeğin sorularına oldukça geç cevap verir. Sayılan 5 maddenin tamamı kadınların sevdikleri erkeklere davranış biçimlerindendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir