Kim Daha Çok Seviyor Testi

Kim daha çok seviyor? bu soruyu çiftler her ne kadar birbirlerine sormasalar da, aslında her iki tarafında kafasında olan ve kendi kendilerine sordukları bir sorudur.

TESTE BAŞLA

Sevgiyi tartabileceğimiz bir terazi daha icat edilmedi ve edileceğini de sanmıyorum. Peki, bir kişinin sevgisini nasıl ölçebiliriz? Bu soruyu ‘ O mu daha çok seviyor yoksa ben mi ?’. diye de sorabiliriz. Bu sorunun cevabını partnerimizin bize olan davranışlarından anlayabiliriz. Partnerimizin ilgi alaka ve davranışlarını terazinin bir tarafına, bizim ilgi alaka ve davranışlarımızı da diğer tarafa koyarak hangi taraf ağır basıyorsa bilmeliyiz ki o daha çok seviyor.

Gelelim yazarzade.com’un kim daha çok seviyor testine. Sizden istediğimiz test sorularını samimiyetle ve dürüstçe cevap vermeniz. Eğer dürüst cevap verir ve tüm soruları cevaplarsanız test sonunda kimin daha çok sevdiğinin sonucuna ulaşacaksınız.

Bu test eğlence amaçlıdır. İlişkiler karşılıklı sevgi üzerine kuruludur ve kimin daha çok sevdiğinin önemi yoktur. Onun için test sonucuna göre davranmayın partnerinize. Unutmayın siz içinizde ki sevgiyi ne kadar çok verirseniz karşınızdakine, karşıdan da aynı derecede karşılık alırsınız. Eğer o karşılığı almıyorsanız  zaten hiç sevilmemiş yada sevilmiyorsunuz demektir. Yazarzade.com ekibi olarak siz değerli okuyucularımızın sitemizde bol eğlenceli keyifli vakitler geçirmelerini temenni eder, bizleri takip ettiğiniz için her birinize tek tek teşekkürlerimizi sunarız.

Kim Daha Çok Seviyor Testi” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir