Katlanabilir Akıllı Telefon Çıktı mı

Sonunda Katlanılabilir Telefon mu Geliyor?

Samsung, geçtiğimiz günlerde yapılan Geliştiriciler Konferansında katlanabilir telefonla ilgili açıklamalar yapmıştı. Gelen bilgilere göre Samsung dışında Huawei katlanabilir telefon için çalışma yaptığı söyleniyor.

İçerisinde bulunduğumuz zamanın teknolojik şartlarına göre artık tüketicilerin beklentileri de oldukça çoğaldı. Uzun yıllardır sürekli olarak gündeme gelen katlanabilir telefon için artık somut adımların atıldıkları görülmektedir. Samsung firmasının katlanabilir telefon konusunda çalışmalar yürüttükleri biliniyor olsa da Huawei’nin de bu çalışmaları yaptığı gelen yeni haberler arasında yer alıyor.

Huawei Katlanabilir Telefon

Şubat 2019 tarihinde düzenlenecek olan MWC 2019 etkinliği içerisinde Huawei’nin yeni katlanabilir telefonunun tanıtımını yapacağı bildiriliyor. Kesin olarak 5 G teknolojisine uyumlu bir model olarak üretildiği bilinen akıllı telefonun aynı zamanda katlanabilir olacağı Huawei Avrupa sorumlularından Vincent Pang tarafından açıklanmıştı. Piyasaya bu konu hakkında çok fazla bilgi sızmamış olsa da katlanılabilir telefonun bu etkinlikte kesin olarak tüketicilere tanıtılacağı düşüncesi hakimdir.

Huawei özellikle son dönemlerde çıkartmış olduğu akıllı telefon modelleri ile sektör içerisinde oldukça önemli yerlere gelebilmeyi başarmıştır. 2019 yılı içerisinde de çıkartacağı modelleri ile sektörde ilk sıralara yerleşmeyi planlayan şirket yöneticileri rakiplerinden bir adım öne geçebilmek için son teknolojileri kullanıyor. Bunların en önemlilerinden ve yıllardır üzerinde çalışılıyor olmasına rağmen bir türlü çıkartılamayan katlanabilir akıllı telefon artık piyasaya sürülerek sektörde liderlik koltuğunda oturmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir